Büyü Bozma

Üzerinizde olan bir büyünün nasıl bozulacağını sizlere detaylıca yazdık, bu yazımızı okuyarak büyü bozma işlemi için neler yapmanız gerektiğini tüm detaylarıyla sizinle paylaşmak istiyoruz.

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü bozma seansları bir takım kurallara göre gerçekleştirilir, öncelikle üzerinde büyü olan kişi bir odaya alınarak bir hocanın yardımında rahmanlardan destek alınarak uygulama aşamasına geçilir. Sadece bu yöntemle büzü bozulmaz ayrıca koruma vefkleri yapılarak mevcut büyülerin tesirinden insanların kurtulması da mümkündür. Bu büyü size kimin tarafından yapılmış ise istenirse bu büyüyü çözen hoca aynı şekilde bu büyüyü tersine yani sahibine geri çevirebilir. Bu aşamadan sonra artık büyü yaptırılan kişi bunun etkisinden çıkarak bunu yaptıran asıl kişi bu büyüden zarar görmeye başlar. Buna hocalar büyünün geri dönüşümü adı verirler.

Hemen hemen her insan büyü yolu ile etkilenmeye açıktır ancak irade gücü ve iman gücü çok kudretli olan bazı kişilerde bazen büyü dahi etkili olamaz, ne yaparsanız yapın büyüler bu insanları etkilemeyecektir.

Büyü bozmak için bazı dualarda vardır insanlar bu duaları okuyarak kısmen bazı büyülerin etkisinden korunabilirler. Fakat bu dualar size tam anlamıyla bir koruma sağlamaz. Yapılan tılsımın özelliğine göre bazı durumlarda size korunma sağlayacaktır. Esas olarak kesin büyüden korunmak istiyorsanız o zaman iyi bir medyumun hazırlayacağı size özel bir büyüden korunma vefki sayesinde yüzde yüz bu kötülüklerden korunma imkanına sahip olursunuz. Bu vefkler çok pahalı vefkler değildir ortalama 250 – 350 lira arasında değişen makul bir fiyata kendinizi ömür boyu bütün kötü büyülerden koruyabilirsiniz. Bunları bazı hocalar ucuza yapıyor ama bu yapılan koruma vefkleri ömür boyu sizi koruyamaz çünkü 40 gün sonra tesirini kaybeder o yüzden uygun fiyatlı diye gidip 40 günlük bir büyüden koruma vefki yaptırmayın paranızı çöpe atmayın. Bir kere yaptırın ömür boyu faydasını görürsünüz.

Büyü Bozma Duası

Aşağıda size bir adet büyü bozma duası yazıyoruz bu duayı gece yarısı saat 12 den sonra bir kere okumanız sizi bir çok büyüden koruyacaktır ayrıca üzerinizde olan büyünün bozulmasına yardımcı olacaktır. Bu dua okunmadan önce mutlaka gusül abdesti alınması gerekir aksi halde dua işe yaramaz. Buna özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

buyu-bozma

Yukarıdaki dua 3 gece birer defa okunursa sizin üzerinizdeki tüm belaların sizden uzaklaşmasına vesile olur. Bu yazıyı yararlı bulduysanız lütfen sayfamızı beğenerek bize destek verin.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.