Büyü Belirtileri

Kendinize büyü yapıldığı nasıl anlaşılır, bu durumda olanların nasıl bir yol haritası takip etmesi gerektiğini merak edenlerle paylaşmak istiyoruz.

Bir büyünün gücünü idrak edebilmek ve gözlemleyebilmek için her kim üzerinde denemişse o insandaki değişimleri görmek gerekir. Kişiden kişiye değişen etkileri olabilir. Örneğin irade gücü çok güçlü olan insanların üzerinde bu büyülerin tesirleri daha zayıf kalabilir. Bir büyünün en güçlü belirtisi, o insanın asabi davranması, bir anda öfkelenmemesi gerektiği yerde öfkesini kontrol edememesi ve sürekli bir sinir harbi içinde yaşaması bunun en büyük işaretlerindendir.

Büyü yapılan insanların iş kısmetleri kapalı olur, kazançları oldukça düşer ve geçinemez duruma gelirler. Bu insanlar sık sık sinir krizlerine girerler, hoşgörülerini tamamen kaybederler. Eşiyle ve çocuklarıyla olan sosyal hayatında son derece büyük sorunlar yaşarlar, insanlarla konuşamaz hale gelirler. Basit monologlar büyük kavgaları ve tartışmalara kadar büyür. Örneğin kimi durumlarda evinin bir köşesine domuz yağı sürülerek bu kişilere zarar verilmek istenir. Evli çiftler özellikle geceleri yatmaya gittiklerinde yatak odalarında anlamsız tartışmalar yaşarlar.

Ayrı bir zarar vermek için yapılan büyüde ölü toprağı serperek yapılan büyüdür. Bunu yaptıran kişi yedi ayrı mezardan ölü toprağı almak suretiyle zarar vermek istediği ailenin evine bir yere bu toprağı serpiştirir. Bazı durumlarda cinlerden faydalanarak kişiye zarar verilebilir bu büyüler insanların akıl sağlığını bile kaybettirebilir. O yüzden çok tehlikeli büyülerdir. Cinlerin yardımıyla bu insanlar geceleyin rüyalarında bazı hayvan figürleri görebilirler. Özellikle nefes alırken sürekli zor nefes alma gibi alametler gösterirler. Sürekli bir enerji kaybı yaşayarak, kendilerini yorgun hissederler, bedensel olarak ciddi sorunlar oluşmaya başlar.

Bu tür belirtileri yaşayan insanların bunları ciddiye alması beklenir. Bu belirtiler önemsenmeden geçiştirilirse ileri çok daha büyük korkunç olayların başlamasına vesile olabilir.

Bunun yanı sıra bütün bu yazdıklarımızın nedeni şüphesiz büyü kaynaklıdır demek doğru olmaz. Bazı akıl hastalıklarında bu belirtiler aynı şekilde yaşanabilir. Bunu her seferinde mutlaka büyüdür diye yorumlamak ve büyüye bağlamak doğru bir yaklaşım olmaz. O halde bu tür bir akıl hastalığınız daha önce yoksa o halde büyüden şüphe edebilirsiniz. Hemen vakit kaybetmeden iyi bir hocanın yardımını almanız sizin için iyi olacaktır.

Kendi üzerinde daha önce yaşamadıkları bu etkileri yaşayan kişiler isterlerse bu konuda değerli hocamızla temasa geçebilirler.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.