Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsü medyumlara en çok yaptırılan büyülerin başında geliyor, sizlere bu yazımda boşanma büyüsüne hangi hallerde insanların ihtiyaç duyduklarını anlatmak istiyorum.

Kimi zaman yapılan evliliklerin bir noktaya gelip ayrılma aşaması kapıyı gelip çaldığında taraflardan birisi bu ayrılığı yada boşanmayı kabul etmez. Hatta zoraki olarak bu evliliğe tehditlerle sürdürmeye devam eder. Elbette bu karşı taraf için oldukça sıkıntılı acı dolu günleri beraberinde getirir. Çünkü ortada hiç bir sevgi kalmamış ve bu evlilik zoraki olarak katlanılma durumuna gelmişse sonuç kaçınılmaz olarak büyük bir mutsuzluk içinde yaşanılan hayata dönüşecektir.

Bu konuda yapılması gereken öncelikli şey kişinin tam olarak karar vermesidir. Çünkü pek çok kişi bu zorlu süreç içinde sağlıklı kararlar veremezler. Bu nedenle sonradan pişman  olmaları iyi olmaz. Eğer kişi bu evliliğin iyi gitmediğine kanaat getirmişse ve bu evliliği kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmışsa artık yapılacak olan en doğru şey en az zararla bu ilişkisinden kurtulması olacaktır.

Boşanma büyülerine genelde kadınlar yaptırıyorlar. Az sayıda olsa da bazen erkeklerde boşanmaya karar verdiklerinde eğer eşleri kendilerine zorluk çıkarıyorsa bu boşanma büyüsüne ihtiyaç duyabiliyorlar.

Boşanma büyülerinde diğer bir etken ise bazen sevdiği insanın başkasıyla evli olmasını istemeyen insanlarca başvurulmasıdır. Örneğin birini seviyorsunuz ama sevdiğiniz kişi evli ve siz o evli olduğu için sevdiğiniz insanı  eşiyle paylaşmak istemiyorsunuz. Zaten bu insan doğasının kabul edemeyeceği duygusal bir süreçtir. Bu sebeple kişiler sevdiklerini paylaşmak istemezler. O halde yapılması gereken en sağlıklı ilişki türü iki insan arasında yaşanılan ilişkilerdir.

Zaman zaman artık bitme noktasına gelmiş ilişkilerde taraflar mal yada çocukların kimde kalacağına dair aralarında anlaşmaya varamazlar. Bu mesele konuşarak çözüm bulmuyorsa diğer eşi razı etmek ve problemsiz bir şekilde boşanmanın sağlanması için karşı tarafa boşanma büyüsü yaptırılır. Bu büyüye maruz kalan taraf boşanma sürecinde hiç bir zorluk çıkarmadan ayrılmayı kabul eder. Bu boşanma sürecinde kişiler psikolojik olarak zarar görmezler.

Neticede hiç kimse bir evliliğe imza atarken başlangıçta boşanacağını düşünerek bir evliliğe başlamaz. Fakat yıllar geçtikte birbirleri için doğru insan olmadıklarını anladıkları zaman çoğu zaman çok geç kalınmış olur. Boşanmak hele birde çocuk varsa artık 2 kat daha zor hale gelmiştir. Fakat bu acı evlilik içinde büyüyen çocukları asla mutlu etmeyecektir ve en çok onlar bu mutsuz evlilikten zarar göreceklerdir. Çoğu zaman bu mutsuz evlilik içinde büyüyen çocuklar ileriki yaşamlarında  bazı psikolojik sorunlar yaşayabilirler.

Boşanma büyüsü en son düşünülmesi gereken bir çözümdür. Artık gerçek anlamda yaşanılan evliliğin yürümeyeceğine karar vermiş kişiler eğer eşleri de kendilerine bu hayatı cehennem hayatına çevirmişler ise bu şartlarda bu büyüyü yaptırabilirler.

Değerli kardeşlerim; biliyorum hiç bir insan bir yuvayı durduk yere yıkmak istemez ama bazen hayal öyle zor şeyler verir ki bu evliliği sürdürmek bir noktadan sonra mümkün olmaz. Şayet eşinizi bundan sonra sevemeyeceğinizi düşünüyorsanız, bu işi bitmesi gerektiğine karar verdiyseniz o halde bana mail adresimden bu durumunuzu yazın. Bende en kısa sürede mesajınıza yanıt vermeye gayret ederim.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.