Belçika da Büyü Yapan Bozan Hoca

Belçika da yaşayan Türk vatandaşlarımız çoğu zaman bizleri arayarak bu Belçika da büyü yapan veya bozan hoca ve medyumlara nasıl ulaşacaklarını soruyorlar. İşte bu ülkede ikamet eden değerli insanlarımıza yol gösterecek olan bu makalemizi sizlerle paylaşıyoruz.

Şu ana kadar yeryüzüne gelmiş, yaşamış ve aşık olmuş milyarlarca insan olduğunu bu insanların kendi yaşam süreleri içinde en az bir sefer aşık olmak nedir bu duyguyu deneyimlediklerini bilmemiz gerekir. Canlılığın gereği olarak Allah tarafından biz insanlara verilmiş belkide en güzel duygulardan biridir aşk olma duygusu. Bu duygu öylesine güçlü bağlarla insanları birbirlerine bağlar ki gerçekten aşık olan birinin diğerine karşı olan sevgi bağı tartışma götürmeyecek kadar kuvvetlidir. Bu bağların çözülmesi pek mümkün gibi görünmüyor olsa bile zaman zaman bazılarımız sevdiğimiz kişileri kaybetme riski ile karşı karşıya gelebiliyoruz. Yeryüzünde hiç bir insan gerçekten diğer bir kişiye karşı büyük bir aşk besliyorsa o insanın kendisini sevmesi için elinden gelen her türlü şartı yerine getirmeye çalışacaktır. Sevgi bağları güçlü olan kimselerin belkide hayatta başlarına gelebilecek hatta onlar için adeta büyük bir kabus olabilecek olan diğer insan tarafından artık sevilmediklerini duymaktır. Değer verdiğiniz kişi eşiniz veya sevgiliniz olsun bu durumda aynı oranda artık sevdiği kişi tarafından kendisinin sevilmediğini duymak, buna şahit olmak hatta sevdiği kişi tarafından aldatılmak tüm kalbi olan insanlara büyük bir zarar verecektir.

Konumuz başlığında özellikle Belçika da Büyü Yapan Bozan Hocalar diye bir konu başlığı kullanmayı doğru bulduk. Bunun nedeni Belçika da oturan kişilerin kendi yaşamları içinde karşılaştıkları bir takım sorunların çözümü için ihtiyaç doğduğunda kendilerine bu anlamda yardım olacak medyum ve hocalara ulaşamamalıdır. Bir eve ışık getirmek için önce ışık kaynağına ulaşılması gerekir işte tam olarak bu örnekten yola çıkarak bir insanın belli konularda yardım alması için öncelikle kendisine bu anlamda yol gösterici olacak, kendileri için birer çözüm kaynağı olacak doğru medyumlara ulaşmaları her zaman o kadar kolay görünmüyor. Belki Türkiye içinde yaşayanlar için bu sorun teşkil etmiyor olabilir çünkü Türkiye 70 milyona yakın nüfusu olan büyük bir coğrafya ve bu coğrafya da yaşayan belki binlerce büyü yapan veya büyü bozan medyum ve hocalar bu topraklarda yaşıyorlar ama bu örneği Belçika için vermek doğru olmaz. Belçika’nın bir Avrupa ülkesi olduğunu düşünürsek ve burada yaşayan Türklerin azınlık olduğunu aklımıza getirirsek buradaki insanların sıkıntılarını daha iyi anlayabiliriz. Konu özellikle büyü çözdürmek veya büyü yaptırmak olunca maalesef Belçika da yaşayan insanlarımız tam olarak kendilerine yol gösterecek doğru kaynaklara ulaşmakta pek çok zorluk çekiyorlar. İşte bu nedenden dolayı bu insanları doğru medyumlara veya hocalara yönlendirmek için böyle bir bilgi paylaşımına ihtiyaç duyulduğu gördük.

İnsanların genel olarak yardım almaya çalıştıkları konular aslında birbirlerinden çok fark değil çünkü insan olarak aynı duygu sistemine sahip olan canlılar olarak genelde yaşadığımız sorunlar diğer insanların yaşadığı sorunlardan çok farklı olmuyor. İşte nedir bu konular bunları yazalım; örneğin eşi tarafından aldatılan bir kadının kocasının kendisine bağlı kalması için yaptırdığı bağlama büyüsü veya sevgilisi tarafından ortada bırakılmış bir kişinin sevdiği insanı tekrar kendisine büyük bir aşk ve sadakatle bağlaması için talep ettiği bir takım aşık etme tılsımları genel olarak insanların bu konuda yardım almaya çalıştığı genel konuları oluşturuyor.

İnsan yaşam sürecinin aslında çok da uzun olmadığını idrak ettiğimizde kişisel olarak kendimize mutlu bir yaşam sürdürmek için aslında çok fazla bir zaman kalmıyor. Ortalama 70 yıl yaşayan bir insanın 35 yılı neredeyse uyuyarak tüketiliyor kalan 35 yılın içine yemek yediğiniz saatleri, çalıştığınız saatler veya diğer insanlar için harcadığınız zamanı çıkardığınızda aslında toplasanız sizin elinize kalan yıl sayısı 10 yıl bile değildir. İşte bu nedenle bu bilince vararak her insanın kendi mutlu yaşamını kurması için gerekli adımları atması gerekir. Dışarıdan hiç bir arkadaşınız ve tanıdığınız sizi bu mutluluğu bir tepsi içine koyup sunmaz ancak kişi kendi emek ve çabaları ile kendisi için en doğru olana karar vererek kendi bireysel yaşam kalitesini oluşturur. Mutluluğu dışarıda arayanlar veya sürekli başkaları tarafından yön verilen kişiler ruhani olarak büyüme gösteremezler. Aslında yapılması gereken tüm bu hayatın keşmekeşinden korunarak kendimiz için alacağımız kararlardır. Bu noktada nasıl bir yaşamın sizi bekleyeceğini, nasıl bir insanla mutlu olabileceğinizi, hangi insanla evlilik yapıp mutlu bir yuva kuracağınızı seçme hakkı aslında tam olarak sizin kendi elinizdedir.

Aşık olan birisi, gerçekten karşısındakini yürekten tüm samimiyetini seven ve o kişiye karşı bağlı olan birisi tüm uğraşlarına rağmen sevdiği kişiyi ikna etmeyi başaramıyorsa o vakit bu konuda uzan olan büyü yapan bir hocadan yardım alması daha doğru olacaktır. Bu anlamda Belçika da büyü yapan veya bu büyüleri bozan hocaları öncelikle kendi çevrenizde tanıdığınız kişilere sorun eğer onların tanıdığı, bildiği güvenilir bir hoca varsa o vakit bu hocalarla bağlantıya geçerek kendilerinden yardım alabilirsiniz.Bazılarınızın çevresinde böyle bir yardımı almak için tanıdığı dostları, arkadaşları olmayabilir böyle bir durumda Türkiye de yaşayan iyi bir medyumda sizlere uzaktan yardımı olabilir. Örneğin hocamız özellikle aşk ve bağlama vefkleri hakkında duyulan, bilinen en güçlü hocaların başında geliyor. Böyle ünlü medyumlara yazarak onlarla gerekli iletişimi sağlayabilirsiniz zaten ondan sonra bu hocalar size nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini göstereceklerdir.

2 Yorum

  1. Esra

    Esimle aram bozuk iki cocugumla birakip gitti bana karsi bisey hissetmedigini ve nefret ettigini soyluyor ve ayrilmak istiyor ben buyu yapildigini dusunuyorum cunku daha oncede 4 sefer yapildi ama bukadar uzamamisti simdi cok kotuyuz konusmak istiyorum

    1. Sinem

      Merhaba benim mail adresime mail atarmısınız aynı sorunu bende yaşıyorum sizinle konuşmak istiyorum. Mailinizi bana gönderin iltibate girelim

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.