Aşk Duası Nasıl Yapılır

Terk edilen bütün sevenlerin en büyük yardımcısı elbette aşk duası yaptırmaktır, peki bu aşk duası nasıl yapılır, kime gidilmesi gerekir, yoksa bir yere gitmeden kendiniz yapabilir misiniz, bu konular üzerine yoğunlaşalım.

Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Bize göre aşk varoluşun bize verdiği en müthiş ve gizemli hediyesidir. Aşkın içinde varolmak, onun tüm bütünlüğünü içinizde hissetmek size adeta yeni bir boyut kazandırır. Artık normal insanların boyutundan çıkıp farklı bir dünyanın boyutları içinde yaşamaya başlarsınız. İşte aşk böylesine yüce bir kudret ve böylesine bir yaşam enerjisi verir insanlara. Üçüncü boyuttan çıkıp aşıkların ulaştıkları en üst mertebeye ulaşırsınız ve bu noktayı tecrübe eden her insan bir daha o noktadan geriye inmek istemez. Adeta aşk cennetin dünyadaki adı gibi olur. Cenneti burada yeryüzünde oluşturmanıza sebep olur.

Yukarıdaki yazdıklarımız elbette karşılıklı aşık olan insanların içindir birde karşılıksız aşklar vardır ki bunlar gerçekten kişiye büyük acılar veren durumlardır. Bu yüzden birinden hoşlanan kişiler karşıdaki insanı etkilemek için bazı taktiklere ihtiyaç duyarlar. Kendine aşık etme duası bu konumda olan insanların yardımcısı olacaktır. Bu metinleri okuyan herkes tahmin edildiği üzere aşk duasının nasıl yapıldığını haliyle merak ediyorlar. Bu nedenle bütün dikkatinizi bu makaleye vererek makalemizi okumaya devam etmenizi öneriyoruz, lakin bu duanın nasıl yapıldığına dair ip uçları ve bazı tanımlamalar vereceğiz.

Kendine Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Bu dua hazırlanırken kullanılan bazı Kur’an ayetleri ve Allah’ın bazı güzel isimlerinden bir kaçı kullanılarak hazırlanır. Bu duayı yapacak kişinin mutlaka abdestli olması ve 2 rekat namaz kılması ön önemli şartlardan birisidir. Bu uygulamalar insanları ruhsal olarak temiz bir hal içine sokar. Kişi bu duayı hazırlarken Allah’ın huzuruna temiz bir yürekle çıkmalı ve bu ritüelleri koşullara uygun olarak yapmalıdır. Bu aşamalardan sonra aşağıdaki dua 3 kere tekrar edilmelidir.

kendine-asik-etme-duasi

Bu duanın ardından kişi kendisine aşık etmek istediği kişin adını ve anne adını tekrar ederek ( Örneğin aşık edilecek kişinin adı Ömer olsun, Ömer’in anne adı da Zeynep olsun) Şu şekilde niyet edilmelidir ama unutmayın 3 kere aynı niyeti tekrar etmeniz gerekir. ” Allah’ım hayırlı bir yuva kurmak için Zeynep’ten doğma Ömer’i senin huzurunda kabul ediyorum, yüce Allah’ım bu kulunun duasını geri çevirme, amin ” diyerek bu niyet 3 kere dediğimiz gibi tekrar edilmelidir.

Yukarıdaki işlemler yapıldıktan sonra aynı gece yatarken 3 kere ihlas suresi okunarak yatağa kalbiniz kıbleye yönüne bakacak şekilde yapmanız gerekir. Bunları yürekten bir şekilde hissederek uygulayan kişiler sevdiklerine en kısa sürede kavuşurlar.

Ayrıca bunun yanında birde çok daha garantili ve güçlü olan gideni geri getirme büyüsü vardır. Bunu sadece güçlü medyumlar hazırlayabilir.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.