Aşık Etme Duası

Belkide dünyanın en güzel duygusu bir insanı gönülden sevmektir, karşılıksız sevenler için aşık etme duası vardır, peki bu dualar nasıl yapılır gelin şimdi bunları öğrenelim.

Aşık Etme Duası Nedir
Sevdiğiniz kişiyle ömür boyu bir bağ kurmak istiyorsanız, sizi aldatmamasını ve sizi hiç bir zaman terk etmemesini sağlayabilirsiniz. Hemen her yaştan cinsiyet ayrımı yapılmaksızın herkes bu büyüyü yaptırabilir. İster erkek olun isterseniz kadın olun bu tılsımı yaptırmak için önünüzde hiç bir engel yoktur. Oldukça kolay hazırlanan bu vefkler sayesinde bir ömür boyu sevdiğiniz insanla bir arada olabilirsiniz. İnsanların kötü enerjisinden etkilenmeden tüm kötü düşüncelerden uzak sadece sevdiğiniz insanla mutlu bir yaşam hayal ediyorsanız o halde aşk etme duası tam size göre bir duadır.

Son derece etkili olan bu dua sayesinde devam eden bir ilişkiniz varsa bu ilişkiyi iyice sağlamlaştırmak için veya biten bir ilişkiyi tekrar alevlendirmek için bu duaları sipariş edebilirsiniz. Biten bir aşk tıpkı alevi sönen kor bir ateş gibidir sadece küçük bir kıvılcım ile bu sönen ateş tekrar canlandırılır. Örneğin sevdiğiniz birinden kısa bir süre önce ayrıldıysanız aşk duası ile bu insanı geriye çevirme olasılığınız oldukça yüksektir, tıpkı alevi azalan ateşe üflemek gibi bir etki ile küçülen ateş tekrar canlandırılır. Ayrılık zamanı ne kadar uzun olursa giden insanı geriye çevirmek o derece zorlaşır. Aşık etme duası hazırlayan hocalar size bu soruyu mutlaka sorarlar. Eğer ayrılığın ardından uzun bir zaman dilimi geçmişse tamamen umutsuz olmamakla birlikte netice almakta biraz zorlaşır bu durumda aşk duası yerine zaten hoca size aşk büyüsü yapılmasını önerecektir. Uzun süren ayrılıkları dualarla çevirmek zor olduğundan bunun yerini büyü almaktadır.

Yaşadığımız şu yeryüzü üzerinde bizden önce milyarlarca insan hayatı oldu, bu insanların hepsi doğdular, yaşadılar, aşık oldular, mutlu oldular ve bu dünyayı terk ettiler. Aşk yeryüzünde yaşamış olan tüm insanlar için en temel ihtiyaçtır. İnsan varlığını sürdürebilmek için aşık olup yuva kurması ve çocuk sahibi olması gerekir. Aşk aslında doğanın insanlara tanıdığı bir olanaktır. Bu şekilde doğada insan nüfusu artarak yaşamın devam etmesi sağlanıyor. Aşk ise bu doğal akışın parçası olarak varlığını korumak zorunda. Hepimiz bir insana tutulur, ona aşık olur ve nihayetinde bu insanla bir yuva kurmak isteriz. Sevgi olmadan yuvada olmaz o sebeple hoşlandığınız insanla mutlu bir yaşam sürmek için aşık etme dualarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu duaları üzerinizde taşımadan yaşadığınız evin güvenli bir köşesinde ömür boyu sakladığınız takdirde sevdiğiniz her zaman sizinle olmaya devam eder, asla bir başka insana ihtiyaç duymaz.

Evli çiftler içinde aynı durum geçerlidir, bu dua sayesinde evliliğinizi bir anlamda garanti altına almanız mümkündür. Eşinizle olan sorunlarınız minimum düzeye iner, gereksiz tartışmalar azalır, eşiniz evine karşı sorumluluğunu asla kaybetmez, sürekli eşiniz için değerli ve cazibeli biri olarak kalırsınız. Evini seven, evinde mutlu olan, dışarıda gözü olmayan ideal bir eş istiyorsanız o halde aşık etme duası tam size göre bir duadır.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.